För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.
     
     
Maria Lundberg Clas de Wrang Thomas Lundberg

VD/Managing Director

Försäljningschef/ Sales manager

Inköpschef/ Purchase manager
Tel: +46 (0)911-23 33 21 Tel: +46(0)70-602 75 44 Tel: +46 (0)911-23 33 23
maria.lundberg@trixie.se clas.dewrang@trixie.se thomas.lundberg@trixie.se
     
     
     
     
 Marianne Andersson  Tomas Andersson  Ylva Sundelin
 Säljare Norra Sverige  Säljare Mellansverige  Säljare Stockholm
Tel: +46 (0)70-602 75 68 Tel: +46(0)70-602 75 80 Tel: +46(0)70-602 75
marianne.andersson@trixie.se

tomas.andersson@trixie.se

ylva.sundelin@trixie.se
     
     
     
     

Sanna Brander

Thomas Gripenstam Carola Forsberg
Säljare Södra Sverige Säljare Södra Sverige Säljare
Tel: +46(0)70-602 75 46 Tel: +46(0)70-602 75 19 Tel: +46(0)911-23 33 12
sanna.brander@trixie.se thomas.gripenstam@trixie.se carola.forsberg@pet-food.se
     
     
     
     
David Johansson  Linda Christoffersson Katarina Westerlund
Produktutvecklare/ProductDeveloper Ekonomi Kreditering/Transportskador
Tel: +46 (0)911-23 33 05 +46 (0)911-23 33 10  Tel: +46 (0)911-23 33 13
david.johansson@trixie.se linda.christoffersson@trixie.se katarina.westerlund@trixie.se
     
     
     
     
Anna Christoffersson Linda Grönlund Jenny Gotthold
CustomerService CustomerService Marknadsföring
 Tel: +46 (0)911-23 33 06  Tel: +46 (0)911-23 33 09  Tel: +46 (0)911-23 33 14
anna.christoffersson@trixie.se linda.gronlund@trixie.se jenny.gotthold@trixie.se
     
     
     
     
Erik Berglund  Peter Jensen  Marcus Bergström
Projektledare ZooMetro Brandmanager  Lagerchef
 Tel: +46 (0)911-23 33 07 Tel: +46(0)70-602 75 16  Tel: +46(0)911-23 3327
 erik.berglund@trixie.se peter.jensen@trixie.se  marcus.bergstrom@trixie.se
     
     
     
     

 


Start > Startmeny > Om Oss > Info > Personal
Meny
Annonser