Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
     
     
Maria Sjömark Thomas Lundberg David Johansson

VD/Managing Director

 

Inköpschef/

Purchase manager

Inköp/ Purchase

 

Tel: +46 (0)911-23 33 21 Tel: +46 (0)911-23 33 23 Tel: +46 (0)911-23 33 05
maria.sjomark@trixie.se thomas.lundberg@trixie.se david.johansson@trixie.se
     
     
     
     
Peter Jensen Marianne Andersson  Klas Björk

Brandmanager Happy Dog/

Happy Cat

Säljare Norra Sverige
Sales rep
Säljare Stockholm Nord
Sales rep
Tel: +46(0)70-602 75 16 Tel: +46 (0)70-602 75 68 Tel: +46(0)70-602 75 64
peter.jensen@trixie.se marianne.andersson@trixie.se klas.bjork@trixie.se
     
     
     
     

Helga Haak

Sanna Brander  Mona-Lisa Carlsson
Säljare Södra Sverige Syd

Sales rep

Säljare Södra Sverige Väst

Sales rep

Säljare Mellansverige Öst

Sales rep

Tel: +46(0)76-721 76 99 Tel: +46(0)70-602 75 46 Tel: +46(0)70-602 75 71 
helga.haak@trixie.se sanna.brander@trixie.se

mona-lisa.carlsson@trixie.se

     
     
     
     
Thomas Gripenstam

Carola Forsberg

Sara Borneland

Försäljningschef/Sales manager

Södra Sverige

Säljare/Foderrådgivare
Happy Dog/Happy Cat

Sales rep/Feed Advisor

Säljare Stockholm Syd
Sales rep

Tel: +46(0)70-602 75 19 Tel: +46(0)911-23 33 12 Tel: +46 (0)70-602 75 44
thomas.gripenstam@trixie.se carola.forsberg@trixie.se sara.borneland@trixie.se
     
     
     
     

Marianne Öman

Katarina Westerlund Anna Christoffersson
Ekonomi/Economy

Reklamation
Returns Department

VD stöd/Försäljningschefs Assistent

CEO Support/Sales Manager Assistant

+46 (0)911-23 33 10 Tel: +46 (0)911-23 33 13 Tel: +46 (0)911-23 33 06 
ekonomi@trixie.se katarina.westerlund@trixie.se anna.christoffersson@trixie.se
     
     
     
     
  Fredrik Norlund Erik Berglund

 

Marknadsföring/Marketing

Projektledare ZooMetro/
Project Manager

 

Tel: +46 (0)911-23 33 14

Tel: +46 (0)911-23 33 07
  fredrik.norlund@trixie.se erik.berglund@trixie.se
     
     
     
     
 Lisa Larsson  Gunnar Olofsson  Therese Vikberg
Digital Marknadsföring/
Digital Marketing
 Lagerchef/Warehouse manager

Reklamation/Inköp
Returns Department /Purchase

 Tel: +46(0)911-27 60 41  Tel: +46(0)911-23 33 27  Tel: +46(0)911-23 33 08
 lisa.larsson@trixie.se  gunnar.olofsson@trixie.se  therese.vikberg@trixie.se
     
     
     
     
Monica Eliasson Angelica Granqvist  
Kontorschef/HR
Office manager/HR

Säljare
Sales rep
 
 
Tel: +46(0)911-23 33 16

Tel: 0911-23 33 22

 
monica.eliasson@trixie.se

angelica.granqvist@trixie.se

 

 


Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan